+ other videos

Helene jde do Happy Day Show

2. listopadu 2017 v 2:23 | zoi
Taaakže, Hel byla v show Happy Day a já mám pro vás video, kde si pro Hel šli, přinesli jí kytku a do show jí pozvali - na tom video můžete taky vidět to její krásný oko rudý :D A pak mám pro vás i fotku přímo ze show. Tak jdem na to...:-)

Chorografie k tour | Video z facebooku

2. listopadu 2017 v 1:49 | zoi
A taneční skupina, které s Helene jede uplně celé tour - 45 DEGREES - A Cirque du Soleil Company přidala na svůj facebook video, ve kterém můžete nahlednout jak se dělá choreografie ke koncertům, videoklipm, spotům aj iným věcem Hel tam má opravdu hodně akrobacie a tak je to hodně zajímavá podívaná. Doporučuju se podívat ♥ kliknutím na obrázek se jako vždycky prokliknete na video.

Vyhraj meet&greet s Helene!

2. listopadu 2017 v 1:31 | zoi
Taaak a je to zase tady a já jim zase tak strašně závidím. Německá pojišťovna Allianz opět vyhlašuje soutěž o víkendové setkání s Helene pro dvě osoby ve Frankfurtu. Musíte se zaregistrovat do jejich programu a pak máte možnost to vyhrál. Grrrr...já bych to tak strašně chtěla :-)) Opět udělali tak nádherný video, které ten meet&greet ukazuje...no, tak snad někdy, Hel ♥ ps. kliknutím n obrázek se opět prokliknete na video.

Trick or Treat? #realredeye | Video na facebooku

2. listopadu 2017 v 1:09 | zoi
Takže, jak jsem váš již informovala - Hel si poranila oko. No a jelikož se to stalo těsně před Halloweenem, tak to by nebyla Helene, kdyby toho nevyužila právě počas Halloweenu a neudělala si z toho srandu. Vzniklo video, který je fakt docela děsivý ale zároveň fakt vtipný. Já miluju její humor...ona si skoro vypíchne oko paličkou na bubny a ještě si z toho dělá srandu :D Po kliknutí na obrázek se dostanete na video.

Tuplák piva na ex! Na jevišti!

25. října 2017 v 21:54 | zoi
Tak tohle video je veliká pecka! Já jsem nevěřila, že to Hel dá, ale dala! Dala tuplák piva - což je tedy litr piva na ex! P-a-n-e-b-o-ž-e! Já bych umřela...určitě bych to nedala...no podívejte se na video sami :D

Ice Bucket Challenge | Florian Silbereisen

5. října 2017 v 21:41 | zoi
No a když už jsme u té "Ice Bucket Challenge", tak Helene chodí nebo je možná i dokonce vdaná, zatím se to nepodařilo nikomu zjistit (:D) za Floriana Silbereisena, což je německý moderátor. On se také zapojil do této challenge a právě naše Hel byla ta, co na něj vodu s ledem lila. Tak se můžete podívat.

Ice Bucket Challenge

5. října 2017 v 21:34 | zoi
Pamatujete si ještě jak běžela internetem "Ice Bucket Challenge"? Tak Helene se do ní zapojila také a nominovala zase na oplátku například Robbieho Williamse. To video je docešla vtipný, jak to na ní vylejou, tak je vidět ten šok toho těla :D No podívejte se sami...:D
 
 

Reklama