+ news & articles

Další hosté na "The Helene Fischer Show 2017"

14. listopadu 2017 v 15:20 | zoi
Skvělá informace! Byly potvrzeny další hvězdy, které přijaly pozvání Helene na její "The Helene Fischer Show 2017" v Dusseldorfu. Dle toho jací hosté zatím byli potvrzeni, bude celá show skvělá. Navíc se objevila informace. že Vanessa Mai bude mít duet s Hlene přímo na jevišti! Tak to je uplně skvělá novinka si myslím! Seznam hostů na show:

Wir helfen Kindern - Spendenmarathon

12. listopadu 2017 v 15:10 | zoi
A přidávám Vám také video k následující charitativní akci televize RTL, která je na pomoc dětem. Hlene na něm mluví a zve všechny právě ke sledování a k pomoci této charitativní akce. Strašně jí to na videu sluší, jenom je tam vidět to její zraněné oko pořád. Na internetu se to hemží informacema, že se to nelepší a že na ní lékaři hodně apelují aby se teď na nějakou dobu vzdala práce a léčila to oko, že to je horší a horší a nevypadá to dobře. Tak snad, musíme jí držet pěsti aby to dopadlo dobře a brzo se uzdravila!

Vanessa Mai potvrzeným hostem na "The Helene Fischer Show 2017"!

12. listopadu 2017 v 14:55 | zoi

Skvělá zpráva pro fanoušky německé hudební scény! Jak už jistě všichni víte, tak Helene bude mít opět i tento rok svoji vánoční show "The Helene Fischer Show". Tato show je každý rok a je to celovečerní program, kam si Helene zve různé hosty jako například skupinu Naturally 7 nebo Leonu Lewis. A před pár hodinami se objevila informace, že tento rok je potvrzeným hostem na show německá zpěvačka Vanessa Mai. Spousta z Vás jí určitě nezná a proto Vám se od ní dám jednu písničku, aby jste si udělali obrázek. Show bude vysílaná 25.12 na stanici ZDF a ORF - pro ty, co by se chtěli koukat přímo o Vánocích!

RTL - Wir helfen Kindern - Spendenmarathon

4. listopadu 2017 v 17:54 | zoi
Tak včera jsem Vás informopvala, že Helene bude součástí charitativní akce, kde zazpívá písničku "Wenn du lachst". Tak se konečně objevilo video, na kterém můžete vidět o co se jedná ak omu se bude touto akcí pomáhat.

GALLERY UPDATE | SOLD OUT Awards, SAP Arena, Mannheim

3. listopadu 2017 v 20:44 | zoi
Nedávno jsem Vám přidávala fotku ze SAP Areny z Mannheimu. Helene zde dostala SOLD OUT Award, za to, ze vyprodala opět všech pět koncertů. Tato cena, přímo Helene podepsaná se teď draží. Zdraží na eBay a zatím se částka vyšplhala na tisíc euro. Uvidíme, kam se vyšplhá dál. Částka bude věnovaná na charitu zabývající se dětmi. Až se cena vydraží, určitě Vám o tom nabídnu bližší informace. Odkaz na dražbu najdete zde - ODKAZ. No a při této příležistosti se objevila z toho dne, kdy Hel cenu přebírala další fotka, jak cenu i podepisuje. Tak vám jí přidávám.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Helene součáští charity + 4x platinové album

3. listopadu 2017 v 20:38 | zoi
Všechny Vás zdravím při pátku! Týden máme za sebou a před sebou zasloužený víkend! Co máte na víkend v plánu? Tady, v Řecku, už máme taky pěknou zimu a tak my budeme asi doma - co jiného taky s dvěma malýma dětma v omthle počasí. Nicméně mám pro vás dvě informace - Helene bude součástí charitativní akce RTl - Spendenmarathon. Jak již název napovídá - bude to pořádat televize RTL a tak se to na ní bude i vysílat. Je to dobročiná akce a výtěžek z ní bude putovat na charitu. Helene zde zazpívá písničku z nového alba - "Wenn du lachst". Podle aktuálních informací se to bude konat 23 a 24 listopadu.
A další novinka...Helene prodává svoje nové album výborně - v Rakousku se za 60 000 zatím prodaných kusů stává 4x platinové! Takže gratulujeme!

Vyhraj CD Helene!

25. října 2017 v 22:27 | zoi
Na "ich find schlager toll" se objevila soutěž o CD Helene: Achterbahn - The mixes! Soutěží se do 30.10. Stačí stránku lajknout, lajknout pčíspěvek, do komentářů napsat: "Ich find Helene toll" a fotku sdílet. Losovat se bude tedy toho 30.10.2017. Pokud by někdo chtěl, soutěžit můžete tady: ODKAZ.

Nová videa na facebooku

22. října 2017 v 20:49 | zoi
Za víkend, co jsem tu vůbec nebyla, protože jsem fakt neměla vůbec čas, zacož se omouvám se objevilo na Helene facebooku spousta věcí. Jedna z toho je tohle video, které tam dala v den, kdy se vydávalo CD remixů songu "Achterbahn". Na video se určitě podívejte, je tam i kousek toho nejvíc známýho remixu.


Dále se objevilo video, na kterém můžete vidět jak Helene líčí na koncert.

No a další video je ritál, který dělali s Hel před koncertama.

Jinak chtěla bych vám jenom říct, že odkaz, kterým se proklikenete je na její facebookovou stránku, protože prostě nějak nevím jak přidat odkaz přímo na video, nicméně ty videa jsoui hned tři první příspěvky.

Farbenspiel dosáhlo na neuvěřitelný rekord!

20. října 2017 v 18:01 | zoi
Stala se fakt historická věc, která se týká alba Farbespiel! Album Farbenspiel bylo vydané 18.řijna 2013 a doteď se drží v hitparádádch na vysokých pozicích. jsou to neuvěřitelné 4 roky, co se CD drží v hitparách, což se naposledy stalo v roce 1977. Já vám sem přidávám nejúspěšnější dong právě z alba Farbenspiel - Atemlos Durch die Nacht.

NOVÝ VIDEOKLIP | ACHTERBAHN

20. října 2017 v 10:49 | zoi
Máme tu zbrusu nový videoklip! Dnes se objevil na youtube a je úžasný! Určitě si ho pusťte, protože je nádhernej ♥ Já jsem z nej nadšená, tuhle písničku miluju at en videoklip je dokonalej!

Teaser k Achterbahn - The Mixes

19. října 2017 v 16:38 | zoi
Helene přidala na svůj facebook videa - řekla bych takový teaser k "singlu" - remixovému CD, které vychází zítra!!!! :-) Jde o "album" s názvem Achterbahn - The Mixes. Video je strašně krásný, tak se na něj určitě nezapomeňte podívat. Od zítra by mělo být album ke koupení online a také v CD podobě. Video Vám sem dávám, stačí kliknout na video a to Váš odkáže přímo na spuštění videa.

Objednej si kalendář na rok 2018!

17. října 2017 v 19:51 | zoi
Na stránkách Helene fanshopu se objevilo upozornění pro ty, co ještě nemají objednaný kalendář na příští rok! Jeho cena 19,90EUR. Já o něm stále přemýšlím.

Nové tričko ve fanshopu

15. října 2017 v 19:41 | zoi
Objevilo se nové tričko, kreré by se co nevidět mělo objevit ve fanshopu a prodává se bych řekla už na koncertech. Je tam úryvek z písničky "Achterbahn" a fotka je použitá přímo z koncertu právě z části, kde Hel zpívá song Achterbahn. Cena trička bude 35EUR.

Proč není Helene nominovaná na "Goldene Henne 2017"?

13. října 2017 v 20:32 | zoi
Objevila se fakt zajímavá a řekla bych hodně nefér novinka. Objevily se nominace na letišní cenu "Goldene Henne" a chybí tam jméno právě Helene. Helene vyhrál tuhle cenu v roce 2008, 2010, 2012, 2014 a 2016. Pořadatelé této ceny ještě pořád nezrušili to šílený pravidlo, že umělci co vyhrajou jeden rok, druhý rok nejsou ani monimovaní - prý aby to bylo fér vůči otatním. To mě přijde jako naprostý nesmysl, protože přeci lidi volí, tak kdyby tomu umělci ty hlasy nechtěli poslat, tak mu je nepošlou. Ale takhle mi to přijde jako skoro diskriminace. No nicméně tedy tenhle rok pro Helene hlasovat nelze, jelikoz není nominovaná.

Helene přijela do Lipska + drahý fanshop

10. října 2017 v 16:29 | zoi

Internetem se teď prohnalo pár článků. Je jich spousta hodně podobných a já bych to ráda shrnula do tohohle jednoho. Většina se jich točí okolo příjezdu a 5ti nadcházejících koncertů, které proběhnout v Lipsku. Další články se věnují tomu, že Helene má na německý standart drahý věci z fanshopu. Mikina s kapucou tam stojí 60 euro a za třiška se dá 30 euro s tím že za hrníčky a další merch se tam dá 15 euro. Oproti jiným německým umělcům to má Helene drazší, nicméně navzdory tomuhle se výborby prodávají velmi dobře a skoro nejvíce ze všech německých umělců.

Helene Fischer přijíždí do Lipska

8. října 2017 v 22:32 | zoi

Nejúspěšnější německá zpěvačka příjiždí do Lipska! 6 dní...5 koncertů, které předvede v lipské aréně jsou beznadějně vyprodány. Ceny lítků se pohybují kolem 110 EUR za lístek. "Pro mě je ta nejlepší věc když můžu před své fanoušky vystoupit na život se svoují kapelou a se svýma tanečníkama. Chceme jim dát úžasný zážitek a udělat jim nezapomenutelný večer" řekla Helene Fischer. A teď si pojďme říct, proč je její show vždycky nezapomenutelná...

Songy:
Helene zazpívá celkem 30 písniček. Vetšina z nich je z nového alba "Helene Fischer", ale objeví se tam i nezapomenutelné hity jako například "Atemlos".

Show:
Show je plná ohňostrojů, efektů, akrobacie a tanečních kousků samotné Helene. Helene zpívá celou show živě a s umělci z Cirque du Soleil lítá 10 metrů nad zemí (občas i nepřipoutaná jen za ruce).

Stage:
12 metrové gigantické jeviště zaplňuje celé 158 malinká Hlene dokonale. Krom toho je zde udělaná stage také přímo mezi diváky a jedna stage vysící jěsně nad diváky. Celé jevišě je speciálně postaveno jen pro tuhle show. 33 kamionů vozí stage Helene a sestavit ho trvá více jak 30 hodin.

Oblečení
Sexy a ještě víc sexy Helene! Krátké sukně a sexy provedení - to je symbol Helene. Nejdrazší kousek, který na sobě Helene nosí na tomto turné je za 24 000 eur. A Helene tento rok překvapila šatama se skutečným vodopádem.

Fanoušci:
Šest večerů, pět koncertu a 40 000 fanoušků v Lipsku. Kdo chce býát alespoň trochu blízko Helene měl by si přivstat, protože skalní fanoušci okupují arénu už již noc a den před koncertem.

Skupina fanoušků se vydala do kolínské Lanxess Areny

8. října 2017 v 21:14 | zoi
Mám pro vás fakt roztomilou reportáž. Sice jí asi rozumět nebudete, protože je z nizozemska, ale je to o skupině fanoušků, kteří udělali z Nizozemska zájezd, naplnili autobus fanouškama Helene a vydali se na 3.10 a 4.10 do kolínské Lanxess Areny na dva koncertové dny. Je to fakt roztomilý. To jsou fanoušci :-)) ♥

Die Helene Fischer Show 2017: PŘEDPRODEJ ZAHÁJEN!

5. října 2017 v 20:44 | zoi
A jedna hodně aktuální informace! Právě dnes začal předprodej vstupenek na "Die Helene Fischer Show 2017", což jsou dva vánoční "kocerty", nebo spíš slavnostní večery, kdy má Helene program sama pro sebe s tím, že si zve spoustu hostů, má pro fnaoušky spoustu překvapeních a vše se nese ve vánočním duchu. Tyhle dvě show budou probíhat v Dusseldorfu a bude to 9.12.2017 a 10.12.2018 od 20:00! V menu už datumy máme delší dobu ale vstupenky zatím nebyly k dispozici a dnes se otevřel prodej. Takže vám sem přidám odkaz. Bohužel teda Helene má vždycky koncerty vyprodaný tak rychle a všechny, že se předpokládá, že prodej bude trvat jen několik pár dní a pak bude vyprodáno.

VSTUPENKY

 
 

Reklama